Снимка chernomorepfc.bgФутболни таланти на Черно море взеха убедителна победа. Моряците разгромиха Нефтохимик

...

Черно море с убедителна победа в Елитната до 19 години

Снимка chernomorepfc.bg

Футболни гении на Черно море взеха безапелационна победа. " Моряците "  разгромиха Нефтохимик Бургас с 4:0 в мач от 28-ия кръг на Елитната група до 19 години.

Момчетата на Мартин Христов тотално преобладаваха против своя противник на стадиона под Аспарухов мост, като с изключение на четирите гола, срещата ще се запомни с многочислените пропуски пред вратата на гостите. Варненци създаваха обстановки от първата минута на дуела, само че дали от подценяване или от нещо друго, изпускаха неповторими положения, написа chernomorepfc.bg.

Първо Светослав Николов на два пъти от близко засичаше прострелни центрирания на Мартин Милушев и Николай Златев, само че стреляше във вратаря. След това Росен Стефанов, Димитър Ралчев и Радослав Златев също не съумяха да вкарат. Така се стигна до 30-ата минута, когато Златин Станков проби отдясно и центрира остро в наказателното поле, а състезател на гостуващия тим си вкара автогол. До почивката имаше още две три положителни обстановки за второ попадение.

В началото на второто полувреме варненци заиграха още по-добре. Светослав Николов открадна топката в центъра на терена, напредна и след независим пробив вкара за 2:0. В 55-ата след отлична офанзива Радослав Златев центрира остро отдясно, където Николай Златев означи за 3:0. Малко по-късно Мартин Милушев на два пъти можеше да запише името си измежду голмайсторите, само че не можа да се възползва от положителни подавания. Димитър Ралчев пък с глава прати топката в гредата.

В 85-ата след центриране от фаул на Мартин Милушев – Росен Стефанов с глава оформи крайния резултат – 4:0. Върхът на пропуските в тази среща бе в 90-ата минута. След добър пробив и прострелно центриране на Теодор Тотев в наказателното поле Денислав Славов от два метра не съумя да откри очертанията на опразнената врата.

В идващия кръг Черно море почива по стратегия.

Съставът на Черно море:  Галин Григоров, Златин Станков, Росен Стефанов, Наско Янков, Димитър Ралчев, Калин Георгиев, Николай Златев, Алекс Цеков, Светослав Николов, Мартин Милушев,Радослав Златев (Берк Джевдет, Тони Иванов, Иван Томов, Петър Иванов, Теодор Тотев, Денислав Славов, Павел Труфев).

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.